Medarbejdere

Lager og Produktion

Hvis du afhenter varer hos Gavatec A/S, vil du ofte møde disse 3 meget rutinerede herrer med, til sammen, 135 års erfaring på arbejdsmarkedet !

Stig tager sig hovedsageligt af produktion og håndtering af målerbrønde samt tilhørende produkter. Jimmy og Michael sørger fortrinsvis for varemodtagelse og forsendelse af vores varer.

Fra alle 3 gutter, vil du få kompetent og venlig betjening og hvis man trænger til lidt at styrke sig på, så har de altid en ekstra kop kaffe på kanden samt et bolsje til at køre videre på 😊

Kontakt Lager og Produktion : 

 📧 : lager@gavatec.dk, stig@gavatec.dk 

Hovednummer :  📞 : 70 27 27 15 

Stig Plæhn, Jimmy Hørmark og Michael Undredal.

Stig Plæhn, Jimmy Hørmark og Michael Undredal.

Henrik Cristoffersen, Peter Nygaard og Thomas H. Nielsen

Henrik Cristoffersen, Peter Nygaard og Thomas H. Nielsen

Eksternt Salg

Gavatecs udekørende sælgere Henrik, Peter og Thomas er baseret henholdsvis på Sjælland, Jylland og Sjælland og dækker tilsammen hele Danmark og alle Gavatecs produktområder.

Alle 3 sælgere har mange års erfaring indenfor PE og vandbranchen generelt og deler hellere end gerne ud af deres omfattende viden om Gavatecs forskellige produktlinjer. 

Hos Henrik, Peter og Thomas får du altid professionel vejledning på et højt fagligt niveau.

Kontakt Eksternt Salg: 

📧 : henrik@gavatec.dk, peter@gavatec.dk, thn@gavatec.dk  

📞 : Henrik : 42 70 09 40, Peter: 60 10 89 15, Thomas : 60 98 96 61 

 

Kontor

På Gavatecs kontor tager vi os af telefonisk og personlig kundebetjening samt mange administrative og praktiske opgaver 💻📞📧🛠😉

Helle tager sig af alle funktioner indenfor bogføring og regnskab og arbejder mest hjemmefra.

Michael er daglig leder, grundlægger og medejer af Gavatec. Står desuden for kontakt til grossister, er intern salgsrådgiver og indkøber samt eksportansvarlig og yder daglig support til udekørende sælgere. 

Christian er vores faste mand på kontoret og den man oftest får fat i på telefonen eller personligt. Er desuden ansvarlig for internt salg og indkøb og backup til Lager.

Thomas tager sig af projektledelse, drift, kvalitetsledelse, arbejdsmiljøledelse, , online marketing, hjemmeside og webshop og er desuden backup på internt salg og indkøb.   

Vi er altid klar til at rådgive omkring dine projekter og Gavatecs produkter.   

Kontakt Kontorpersonale:

📧 : helle@gavatec.dk, christian@gavatec.dk, michael@gavatec.dk, thomas@gavatec.dk 

 📞: Helle : 22 58 36 99, Michael : 22 66 02 46

Christian og Thomas : 📞: 70 27 27 15

Thomas Thygesen, Christian Meier, Michael Gøtke og Helle Gøtke

Thomas Thygesen, Christian Meier, Michael Gøtke og Helle Gøtke

Information om cookies

Websitet anvender cookies til at huske dine indstillinger og statistik. Denne information deles med tredjepart. Læs mere her.

Back to top